Hu¶tawki Blue Rabbit® zostały zaprojektowane z t± sam± dokładno¶ci± i solidno¶ci±, jak wieże Blue Rabbit®. Typowe poł±czenia narożne s± wytrzymałe i trwałe oraz zapewniaj± stabilno¶ć urz±dzeniom przeznaczonym do zabawy w ogrodzie.

“Obrotowe” zaczepy hu¶tawki Blue Rabbit® poł±czone z 3 mm obejm± stalow± zapewniaj± pewne mocowanie akcesoriów Blue Rabbit® do górnej belki o przekroju 90 x 90 mm.

Kliknij na obrazki, aby zobaczyć szczegóły.

 

 

HU¦TAWKA Z PODESTEM I AKCESORIAMI (Deckswing)

Kompletne urz±dzenie do zabawy w ogrodzie składaj±ce się z prostej platformy ze schodami z możliwo¶ci± doł±czenia modułu @SLIDE. HU¦TAWKA ZE SZTYWNYM SIEDZISKIEM wyposażona jest w dwa akcesoria, czyli PLASTIKOWE SIEDZISKO Blue Rabbit® oraz TRAPEZ Z OBRĘCZAMI Blue Rabbit®.
Dodatkowo doł±czamy w komplecie wytrzymałe ł±czniki narożne Blue Rabbit®, cztery kotwy i dwa zestawy uchwytów.

HU¦TAWKA Z PODESTEM "BASIC" (Deckswing basic)

Jest to wersja hu¶tawki ze sztywnym siedziskiem, bez akcesoriów (siedziska i trapezu z obręczami). Możesz dokupić dowolne dwa akcesoria z bogatej oferty akcesoriów Blue Rabbit®.

 
 

HU¦TAWKA WOLNOSTOJˇCA Z AKCESORIAMI (Freeswing)

HU¦TAWKA LINOWA Blue Rabbit® jest mocn± konstrukcj± wyposażon± standardowo w ELASTYCZNE SIEDZISKO Blue Rabbit® oraz DRABINKĘ LINOWˇ.
W skład zestawu wchodz± oczywi¶cie kotwy i ł±czniki narożne.

HU¦TAWKA WOLNOSTOJˇCA "BASIC" (Freeswing basic)

Je¶li wolisz inne akcesoria Blue Rabbit® poza tymi, które doł±czamy
w standardzie, polecamy zakup samej KONSTRUKCJI HU¦TAWKI LINOWEJ
Blue Rabbit®. Do konstrukcji możesz następnie podł±czyć dowolne inne akcesoria z serii Blue Rabbit®.

 
 
 
Wieże Hu¶tawki Moduły Akcesoria Koncepcja Drewno Bezpieczeństwo Atrakcyjno¶ć Oryginalno¶ć Klarowno¶ć Linki Kontakt Strona główna