Wieże Blue Rabbit® zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, trwałości, solidności
i przyjemnej zabawie. Zalecane minimalne wymiary elementów drewnianych gwarantują mocną konstrukcję.

Akcesoria jak i kompletne konstrukcje zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa przez TÜV Rheinland. Wieże i konstrukcje urządzeń uzyskały certyfikat TÜV Bauart geprüft. Przyjęto przy tym założenie, że nabywca dokładnie stosuje się do instrukcji montażu urządzeń z serii Blue Rabbit®
oraz używa wyłącznie oryginalnych elementów Blue Rabbit®.

Wszystkie belki są łączone solidnymi wkrętami,
a wszystkie nakrętki są zabezpieczone nakładkami
z tworzywa sztucznego. Wszystkie wieże Blue Rabbit® wyposażone są w zestawy kotew i wszelkie niezbędne akcesoria montażowe, w tym wiertła.

Przestrzeń pod każdą wieżą Blue Rabbit® można zagospodarować, jako piaskownicę. Moduł Blue Rabbit®; @SWING stanowi zarazem solidną huśtawkę.

Kliknij na obrazek, aby dowiedzieć się więcej.

 
 

DUPLEX

Najbardziej ekskluzywny model spośród wszystkich wież Blue Rabbit® wyposażony jest w duży dwupoziomowy podest, rozkładany daszek z poliestru, standardową drabinkę linową. Można do niego zamontować wiele opcjonalnych modułów Blue Rabbit®. Najlepszy efekt uzyskasz łącząc tę wieżę z modułami Blue Rabbit® @SWING i Blue Rabbit® @SLIDE.

BUNKER

Ta wytrzymała wieża z drewnianym dachem wyposażona jest w atrakcyjną ściankę wspinaczkową, której nie oprze się żadne dziecko. Jeśli dodasz moduł @SLIDE
od niezabudowanego boku, uzyskasz złożoną konstrukcję do zabawy, marzenie każdego dziecka.

 
 

HANGAR

Bardzo wytrzymała wieża przypominająca budynek apartamentowca swoim asymetrycznym drewnianym dachem, dużym prostokątnym podestem i miejscem na sporą piaskownicę. Dwa niezabudowane boki podestu pozwolą zamontować dwa moduły Blue Rabbit®. Łącząc tę wieżę z modułem Blue Rabbit® @SWING stworzysz konstrukcję, która zapewni dzieciom wiele lat wspaniałej zabawy.

CABANNA

Wspaniała wieża z drewnianym dachem, drabiną prowadzącą na podest, dwoma zestawami uchwytów, dwiema kotwami oraz miejscem na zamontowanie modułu Blue Rabbit® @SLIDE lub dowolnego innego modułu z serii Blue Rabbit®. Dodając moduł Blue Rabbit® @SWING, otrzymasz doskonałe urządzenie
do zabawy w ogrodzie.

 

 
 

LOFT

Luksusowa wieża z asymetrycznym poliestrowym dachem, doskonałym kwadratowym podestem i dużym miejscem na piaskownicę.
Dwa otwory w podeście umożliwiają montaż dwóch modułów Blue Rabbit®.
Łącząc tę wieżę z modułem Blue Rabbit® @SWING stworzysz konstrukcję,
która zapewni dzieciom wiele lat wspaniałej zabawy.

FOYER

Śmiała i oryginalna wieża Blue Rabbit® z rewolucyjną konstrukcją dachową, wyposażona w mocny daszek poliestrowy. Dla tych, którzy szukają czegoś oryginalnego. Aby uzyskać kompletne urządzenie, wystarczy podłączyć do wieży dowolny z modułów Blue Rabbit®.

 
 

MEZZANINE

Wysokiej klasy wieża Blue Rabbit® z ogromnym podestem w kształcie podium
z najwyższej jakości dachem z poliestru i juty. Oprócz otworu na drabinę, w wieży są jeszcze dwa otwory do zamontowania dowolnych dwóch modułów Blue Rabbit®.

CORRIDOR

Idealna wieża do ustawienia w niewielkim ogrodzie. Drabina umożliwia dostęp do podestu, do którego można zamocować moduł Blue Rabbit® @SLIDE. Mocne uchwyty po obu stronach. Zestaw obejmuje ponadto dwie kotwy.

 

 
 

PATIO

Kompaktowa wieża z drabiną prowadzącą na podest i drugim otworem po tej samej stronie do podłączenia dodatkowego modułu, np. Blue Rabbit® @SLIDE lub Blue Rabbit® @ NET. W skład zestawu wchodzą dwie kotwy, dwa zestawy uchwytów i lina z węzłami.

 

FREESLIDE

Mniejsza konstrukcja, którą można połączyć z modułem Blue Rabbit® @SLIDE. Pod schodami znajduje się doskonały schowek z najwyższej jakości poliestru, odpornego na warunki pogodowe. Ta prosta, a jednak innowacyjna konstrukcja przeznaczona jest dla rodzin dysponujących niewielkim ogrodem.

 

 
 

Wieże Huśtawki Moduły Akcesoria Koncepcja Drewno Bezpieczeństwo Atrakcyjność Oryginalność Klarowność Linki Kontakt Strona główna